Skip to main content

NAPRAWA ZAMKÓW

Każdy z Państwa znalazł się choć raz w życiu w sytuacji, w której nagle i niespodziewanie potrzebne Wam były usługi ślusarskie, które okazały się ostatnią deską ratunku…

Włamanie, zagubienie klucza, kradzież torebki, to tylko niektóre z sytuacji, które każdego dnia spotykają wiele osób. A kiedy i Was dotknie ten problem, kiedy okaże się, że to właśnie Was dotyczy problem, jakim jest zepsuty zamek, najprostszym i jednocześnie najbardziej właściwym rozwiązaniem jest wezwanie fachowca. Najczęściej bowiem sami nie będziecie w stanie poradzić sobie w tak nagłym wypadku, bez powodowania większych strat w postaci uszkodzenia drzwi czy ościeżnicy.

Nasza firma oferuje specjalistyczne i profesjonalne usługi ślusarskie, takie jak wymiana i naprawa zamków, awaryjne otwieranie drzwi, serwis i regulacja zamków oraz wiele innych.

Działamy ekspresowo, skutecznie i zgodnie ze sztuką, co gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość usług. Zapewniamy pomoc w sytuacjach nagłych a także oferujemy okresowe przeglądy, które pozwolą Państwu uniknąć wielu przykrych i nagłych problemów z zamkami.