Zamki Nawierzchniowe

 

Oferujemy montaż sprzedaż zamków antywłamaniowych 24h. Jesteś zainteresowany montażem, wymianą naprawą zamka dodatkowego skontaktuj się z nami.

 

Gerda Tytan ZX  Plus

Zamekjestliderem wśród atestowanych kl. "C" zamków nawierzchniowych na polskim rynku zabezpieczeń. Jest to zamek uniwersalny przeznaczony do montażu w drzwiach głównych, w celu zabezpieczenia mieszkań i innych pomieszczeń. Zamek ZX posiada blokadę pokrętła uniemożliwiającą otwarcie zamka od wewnątrz pomieszczenia (opcjonalnie dostępny jest bez blokady). Produkowany jest w kolorach: biały, brąz, grafit, czarny.Zamek Gerda Tytan ZX posiada 4 klucze w komplecie.

 

 

 


 

Lob Taurus

Zamek wierzchni bębenkowy TAURUS atest kl. C. Zamek zasuwkowy 60mm, 4-kluczowy, jedno bębenkowy grubość drzwi 37-57, korpus i zaczep wykonany z odlewanych stopów cynku
malowany proszkowo (powłoki galwaniczne na specjalne zamówienie)

 

 


 

 

Lob Yeti

Zamek zasuwkowy 53,5mm, 4-kluczowy, atestowany klasy "C" jedno bębenkowy grubość drzwi 38-70 korpus i zaczep wykonany z odlewanych stopów cynku malowany proszkowo kolor: czarny powłoki galwaniczne na specjalne zamówienie.

 

 


 

ROM

Zamek stosuje się zarówno do drzwi lewo- jak i prawo- stronnych. Może również pracować w drzwiach garażowych. Atest w klasie "C",9 zapadek (400 000 kombinacji), wzmocniony zaczep na futrynę, zapadka przeciwbieżna, klucz stalowy 2-brodowy (tzw. sejfowy), certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, przebadane przez Centralnym Laboratorium Zakładu Kryminalistyki Komendy Głównej Policji.

 

 

 


 

Zamek wierzchni LOB TB61

Mała zasówka, wykorzystywana jako zamek dodatkowy. Prosta konstrukcja z kluczem nacinanym.