Zamki DIERRE

W związku z nasilającą się falą włamań do drzwi Dierre, pragniemy Państwu zaproponować alternatywę dla zamków producenta waszych drzwi.

Przedstawiony zestaw może być modyfikowany, nie wiąże Państwa z jakimkolwiek producentem w czasie użytkowania tego mechanizmu.

W skład naszego produktu wchodzi:

Zamek wpuszczany wieloryglowy np. Gerda zw 550-500, Rom 12.

Wkładka bębenkowa z pokrętłem (lub klucz-klucz w zależności od woli klienta), proponujemy produkty firmy Evva np. Vp 307, Eps 3KS.

Są to produkty w 6 klasie bezpieczeństwa austryjackiego producenta.

Wkładki tego producenta stosowane są w drzwiach Witex uważanych za jedne z najbezpieczniejszych na rynku.

Każdy z zainteresowanych klientów może zakupić wkładkę we własnym zakresie jakiegokolwiek producenta, ważne by wcześniej mógł skontaktować się by ustalić wymiar.

screen1 screen2 screen3

Rozeta bezpieczna typu Bizon, według nas uważana za jedną z najbezpieczniejszych na naszym rynku. Chroni naszą wkładkę przed wyłamaniem i rozwierceniem, nawet przed frezem - pilnikiem wysokoobrotowym. Dzięki swej budowie również przed manipulacją w zamku, ponieważ utrudnia do niego dostęp.

Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa Zamek dodatkowy do drzwi Dierre Warszawa