WYMIANA ZAMKÓW

wymianazamka

Rano wychodzisz z domu, a tu drzwi nie można zamknąć! Zepsuty zamek potrafi popsuć każdemu humor. Jest jednak na to rada! Wezwij ślusarza!

Czytaj więcej

NAPRAWA ZAMKÓW

naprawazamka

Każdy z Państwa znalazł się choć raz w życiu w sytuacji, w której nagle i niespodziewanie potrzebne Wam były usługi ślusarskie, które okazały się ostatnią deską ratunku…

Czytaj więcej

SERWIS DRZWI

Wykonujemy kompleksowe naprawy drzwi. W szczególności zajmujemy się zabezpieczeniami mechanicznymi. Instalujemy zamki oraz okucia. Pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań. Wymieniamy wkłady - klucze.

Czytaj więcej

MONTAŻ ZAMKÓW

montazzamka

Każdy posiada w swoim mieszkaniu drzwi, które zdobią jego wejście. Czasami bywa jednak tak, że drzwi potrafią nam przysporzyć figla i zamiast dostania się do środka, stoimy na klatce schodowej, ponieważ zamek w drzwiach, odmówił nam posłuszeństwa.

Czytaj więcej

SYSTEMY MASTERKEY

System klucza centralnego to hierarchiczny układ kontroli dostępu polegający na tym, że klucze wyższego rzędu otwierają drzwi podległych im pomieszczeń niższego rzędu. W klasycznym wariancie tego systemu klucz centralny otwiera wszystkie drzwi.

Czytaj więcej

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Firma SEWRO świadzy usługi z zakresu AWARYJNEGO OTWIERANIA ZAMKÓW, podklamkowych (wkładek mechanicznych), zasuw, zamków zatrzaskowych, zamków wieloryglowych. Zamków  ze złamanym kluczem, zamków z zablokowanym kluczem oraz innych.

Czytaj więcej